O firmie

O firmie

Pozytywnie nakręcamy maszyny

Polmech to młoda, prężnie rozwijająca się firma. Czerpiąc z energii młodości oraz doświadczenia renomowanych europejskich producentów, z którymi współpracujemy, wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów. Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb klienta w zakresie utrzymania ciągłości produkcji i budowy maszyn. Dla nas nie jest to pusty slogan, ale swoista obietnica i motywacja do dawania z siebie stu procent. Podczas, gdy nasze produkty zgodne są z obowiązującymi normami, nasza działalność opiera się na zasadach uczciwego, rzetelnego i profesjonalnego podejścia do pracy i klienta.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Raciborzu, ale jej działalność wykracza znacznie poza granice tego uroczego miasteczka. Oferowane przez nas elementy maszyn i przeniesienia napędu docierają do odbiorców w całej Polsce a także poza nią.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno produkty znormalizowane, jak i wykonane na podstawie dostarczonej nam dokumentacji technicznej. Ich szeroki asortyment a także zgodność z obowiązującymi parametrami sprawia, że bez problemu dostosujemy je do indywidualnych potrzeb klienta.

20+

LAT

DOŚWIADCZENIA

PROCESS

OUR PROCESS

Client Feed Back

Satisfied Clients Say About Us

Partnerzy / Zaufają nas

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy