Tuleje samocentrujące

Tuleje samocentrujące

Tuleje samocentrujące (inaczej rozprężno-zaciskowe) to produkty, które służą do wydajnego przenoszenia napędu. Składają się z pojedynczego, samohamującego stożka i wyposażone są w gwintowane otwory demontażowe, łatwo dostępne za pomocą klucza imbusowego. Dzięki tulejom samocentrującym transmisja mocy na wale może być precyzyjnie wycentrowana.

Tuleje samocentrujące – rozprężno-zaciskowe

Tuleje rozprężno-zaciskowe (samocentrujące) przeznaczone są do sztywnego łączenia elementów obrotowych wraz z wałem. Doskonale sprawdzają się w różnorodnych gałęziach przemysłu, gdzie pozwalają na niezawodne działanie urządzeń nawet w wymagających warunkach pracy.

Tuleje samocentrujące w naszej ofercie

W naszej ofercie można znaleźć tuleje rozprężno-zaciskowe (samocentrujące) wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu przez bardzo długi czas będą pełnić swoją rolę w sposób niezawodny, a my nie będziemy musieli martwić się o niespodziewane awarie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, które stworzona została z myślą o różnych gałęziach przemysłu, gdzie podstawą sukcesu jest sprawne i bezawaryjne działanie urządzeń.

W asortymencie można znaleźć także takie elementy maszyn, jak na przykład koła łańcuchowe, koła zębate modułowe, śruby trapezowe, sprzęgła elastyczne czy koła pasowe.

Tuleje samocentrujące - lista produktów