Śruby trapezowe

Śruby trapezowe

Dostępne w naszej ofercie śruby trapezowe oraz nakrętki trapezowe stanowią podstawowy element napędowy maszyn, które wykorzystywane są w wielu branżach. Zobacz szczegóły oferty na niezawodne części maszyn, w tym wysokiej jakości śruby trapezowe od POLMECH.

Śruby trapezowe i ich zastosowanie

Śruby trapezowe mają zastosowanie w mechanizmach przeznaczonych do przenoszenia wysokiego obciążenia w dwóch kierunkach, a także w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Śruby trapezowe zostały wykonane zgodnie z normą DIN 103 z wysokiej jakości materiałów, odpornych nawet na bardzo intensywne użytkowanie. Wśród nich można wymienić stal C45 z zastosowaniem walcowania. Nakrętki trapezowe stanowią niezbędne elementy, które współpracują ze śrubami trapezowymi.

Śruby trapezowe i nie tylko – oferta

W naszej ofercie można znaleźć między innymi nakrętki trapezowe okrągłe, z kołnierzem, a także nakrętki trapezowe sześciokątne. Posiadamy również śruby trapezowe, wielowchodowe oraz nierdzewne, które doskonale współpracują z różnymi nakrętkami. Szeroki wybór śrub trapezowych i nakrętek sprawia, że bez problemu możemy je dopasować nie tylko do konkretnego urządzenia, ale także specyficznych warunków, w jakich ono pracuje. Śruby trapezowe rewelacyjnie sprawdzają się jako element przenoszący siły nośne, a ponadto ich istotną cechą jest samohamowność. To wszystko przekłada się na wysoką wydajność pracy maszyny wraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Producent śrub trapezowych

Jesteśmy wiodącym producentem śrub trapezowych oraz innych niezbędnych części maszyn. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w każdej gałęzi przemysłu liczą się przede wszystkim niezawodność działania nawet w trudnym środowisku pracy. To dlatego podczas konstruowania śrub trapezowych używamy tylko najlepszej jakości materiałów, a także nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Śruby trapezowe od producenta to gwarancja bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Zachęcamy d zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na śruby trapezowe (producent).

Śruby trapezowe odporne na trudne warunki pracy

Oferujemy naszym klientom doskonałej jakości śruby, które są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne oraz wymagające środowisko pracy. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagane jest przenoszenie wysokich obciążeń w obu kierunkach. Śruby trapezowe znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, dlatego powinny się wyróżniać odpowiednimi parametrami.

W naszym asortymencie można znaleźć na przykład najwyższej jakości śruby trapezowe wielowchodowe, a także wykonane ze stali nierdzewnej. Warto podkreślić, że stal nierdzewna doskonale radzi sobie w wymagającym środowisku przemysłowym, dlatego części maszyn wykonane z takiego materiału są szczególnie często wybierane. Śruba trapezowa nierdzewna nie tylko wytrzymuje duże obciążenia, ale jest także odporna na korozję i szkodliwe substancje. Śruby trapezowe stosowane są wszędzie tam, gdzie liczy się najwyższa precyzja.

Śruby trapezowe - lista produktów