Śruby trapezowe

Śruby trapezowe

Dostępne w naszej ofercie śruby trapezowe oraz nakrętki trapezowe stanowią podstawowy element napędowy maszyn, które wykorzystywane są w wielu branżach. Zobacz szczegóły oferty na niezawodne części maszyn, w tym wysokiej jakości śruby trapezowe od POLMECH.

Śruby trapezowe i ich zastosowanie

Śruby trapezowe mają zastosowanie w mechanizmach przeznaczonych do przenoszenia wysokiego obciążenia w dwóch kierunkach, a także w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Śruby trapezowe zostały wykonane zgodnie z normą DIN 103 z wysokiej jakości materiałów, odpornych nawet na bardzo intensywne użytkowanie. Wśród nich można wymienić stal C45 z zastosowaniem walcowania. Nakrętki trapezowe stanowią niezbędne elementy, które współpracują ze śrubami trapezowymi.

Śruby trapezowe i nie tylko – oferta 

W naszej ofercie można znaleźć między innymi nakrętki trapezowe okrągłe, z kołnierzem, a także nakrętki trapezowe sześciokątne. Posiadamy również śruby trapezowe, wielowchodowe oraz nierdzewne, które doskonale współpracują z różnymi nakrętkami. Szeroki wybór śrub trapezowych i nakrętek sprawia, że bez problemu możemy je dopasować nie tylko do konkretnego urządzenia, ale także specyficznych warunków, w jakich ono pracuje. Śruby trapezowe rewelacyjnie sprawdzają się jako element przenoszący siły nośne, a ponadto ich istotną cechą jest samohamowność. To wszystko przekłada się na wysoką wydajność pracy maszyny wraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Producent śrub trapezowych

Jesteśmy wiodącym producentem śrub trapezowych oraz innych niezbędnych części maszyn. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w każdej gałęzi przemysłu liczą się przede wszystkim niezawodność działania nawet w trudnym środowisku pracy. To dlatego podczas konstruowania śrub trapezowych używamy tylko najlepszej jakości materiałów, a także nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Śruby trapezowe od producenta to gwarancja bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Zachęcamy d zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na śruby trapezowe (producent). 

Śruby trapezowe - lista produktów